مقالات مرتبط با صنعت رنگ و رزین و صنایع وابسته

ارائه بروزترین مقالات و یافته ها در زمینه انواع رنگ سرد ترافیکی ، رنگ گرم ترافیکی ، چسب اپوکسی ، رنگ های صنعتی ، کفپوش اپوکسی ، رنگ اپوکسی پلی آمید ،‌ رنگ های دوجزئی و سه جزئی ، رنگ های جدولی ، تجهیزات ترافیکی ، رنگ های پوشش کف و..

اجرای رنگ ترموپلاستیک

رنگ ترموپلاستیک چیست ؟ انواع رنگ سرد و گرم ترموپلاستیک کدامند ؟

رنگ ترموپلاستیک به عنوان یکی از پرکاربردترین رنگ های ترافیکی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این نوع رنگ، در دو نوع سرد و گرم تولید می شود که هریک بنا بر خواص و اثر ماندگاری، کاربردهای متفاوتی به خود می گیرد.

ادامه مطلب

رنگ گرم

رنگ ترافیکی سرد و گرم ،‌ توضیحات کامل این دو رنگ ترافیکی پرمصرف

رنگ های ترافیکی سرد و گرم با مزایا و محدودیت هایی که دارند، در شرایط متفاوت انتخابات متعددی پیش روی می گذارند که می بایست در گزینش نوع رنگ ترافیکی مد نظر قرار داد. اهداف و موقعیت پروژه و همچنین میزان بودجۀ در اختیار قرار گرفته، تعیین کننده نوع رنگ ترافیکی مورد استفاده می باشد.

ادامه مطلب

رنگ اپوکسی کف

رنگ اپوکسی ، هر آنچه لازم است درباره آن بدانید

رنگ‌ اپوکسی یکی از انواع رنگ هاست که به صورت گسترده در زمینه‌های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد. به همین دلیل نحوه خرید رنگ اپوکسی و اطلاع از قیمت رنگ اپوکسی در انواع مختلف یکی از نکات مهمی است که کارفرمایان باید قبل از خرید در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشند.

ادامه مطلب

رنگ ترافیکی

رنگ ترافیکی چیست؟ از رنگ های ترافیکی چه میدانید؟

رنگ ترافیکی، رنگی است که استفاده از آن در جداول خیابانی، جاده‌ها، استخرها و… باب شده و منجر به افزایش ایمنی و سلامت جامعه خواهد شد. مطمئنا نشانه‌های موجود بر روی آسفالت خیابان‌ها را دیده‌اید.

ادامه مطلب

رنگ ترافیکی و رنگ صنعتی

رنگ ترافیکی و رنگ صنعتی چه کاربردهایی دارند؟

در میان رنگ هایی که به منظور خاصی مورد استفاده قرار می گیرند، باید به رنگ ترافیکی و رنگ صنعتی اشاره نماییم. از مهمترین ویژگی هایی که می توانیم برای آنها بیان نماییم استحکام و قدرت چسبندگی بالا است.

ادامه مطلب

رنگ سالن

رنگ سالن باید چگونه باشد ؟ رنگ بهداشتی چیست ؟

رنگ سالن، رنگی است که در تمام سالن های زیبایی، پذیرایی و غیره استفاده می شود اهمیت ویژه ای رنگ سالن در دکوراسیون منزل و یا مکان های دیگر دارد. در خرید رنگ ها باید بهداشتی بودن آن ها را فراموش نکنید.

ادامه مطلب

تفاوت رنگ صنعتی و ساختمانی

تفاوت‌های رنگ‌های صنعتی و ساختمانی را بشناسید

از رنگ‌های صنعتی به منظور رنگ‌آمیزی و پوشش‌دهی محصولات صنعتی در محیط‌های صنعتی استفاده می‌شود و از رنگ‌های ساختمانی نیز به منظور رنگ‌آمیزی محیط‌های مسکونی.

ادامه مطلب

کفپوش اپوکسی

اهمیت کفپوش درصنایع دارویی

تولید دارو و در واقع صنعت دارو از اهمیت بسزایی برخوردار است و از شروع خرید مواد اولیه تا خط تولید و بسته بندی و نگهداری آن در انبار و عرضه آن به مشتریان باید کاملا نکات بهداشتی رعایت گردد

ادامه مطلب

رنگ دوچزئی

رنگ‌های اپوکسی

این روکش یک محصول دو جزئی بر پایه‌ی رزین اپوکسی و هاردنر پلی‌آمین می باشد که باعث بالا رفتن مقاومت شیمیایی و سایشی کف می گردد. مقاومت مکانیکی بالای این پوشش آن را گزینه…

ادامه مطلب

12